Фільтр
Знижка
Наявність
220.12 - 3537.77 грн. Ціна
- грн.
Країна
Виробник
Домінуючий колір
Поверхня
Розмір ДхШхТ, мм

Керамічна кришка для паркану – невелика, але важлива деталь, яка зробить вигляд паркану завершеним. Асортимент нашого інтернет-магазину допоможе вибрати підходящу кришку для забору з клінкерної, гіперпресованої цеглини.

Ми пропонуємо більше 40 видів кришок лаконічних і складних форм, з гладкою, глазурованою поверхнею і в різних кольорових рішеннях. Телефонуйте, якщо вам потрібна допомога у виборі або у вас залишилися питання. Замовлення можна залишити на сайті або за телефоном. Доставка та оплата – будь-яким зручним для вас способом.

Кришка для паркану – запорука його довговічності

Забор з цегли – чудова оправа для будь-якої садиби або громадського будинку, а кришка на паркан - прекрасна оправа для будь-якого паркану. Раніше свою територію огороджували підручними засобами із каменю та дерева. Нині ж огорожі складають оригінальні архітектурні ансамблі, які часто невіддільні від головної будівлі, які прикрашаються різними декоративними ковпаками.

Як з естетичної, так і з технічної точки зору, важливі такі елементи, як ковпаки (капелюхи) на забірні стовпи та накривки на прольоти, виконані з керамічної цегли. Відкрита цегляна кладка вразлива до опадів та морозу, тому готові стовпи та парапети слід якнайшвидше «сховати» під кришки. Кришка на паркан створює бар'єр для потрапляння вологи всередину конструкції за рахунок крапельника з внутрішньої сторони і, як наслідок, збільшується термін життя на десятки років.

Крім захисних функцій, кришка на паркан - це ще дуже важливий декоративний елемент, за допомогою якого досягається візуальна та естетична закінченість, надається свій індивідуальний стиль. Ковпаки на парканні стовпи мають високу міцність, відмінну якість і немає необхідності проводити за ними спеціальний догляд. Завдяки всім цим якостям вони мають дуже довгий термін експлуатації.

Керамічна кришка на паркан

Пропонуємо широкий асортимент керамічних елементів для огорож від відомого європейського виробника King Klinker з доставкою в Київ та по Україні. Оголовки на стовпи, спеціальні вставки для кришок, а також профільну цеглу доступні в різних розмірах та безлічі стійких кольорів, ціна на які Вас приємно здивує. Спеціальні складові та кришки для парканів виготовляються з добірних глин і покриваються ангобою або глазур'ю високої щільності, що після випалювання створює унікальне надміцне покриття. В результаті всі елементи для забору мають мінімальне вологопоглинання і високу морозостійкість. Купити кришки на паркан та всі необхідні елементи на паркани Ви можете у нашому магазині.

Кришки для паркану, виконані з довговічного, сучасного та екологічно чистого матеріалу, обпаленої глини, ідеально вписуються у будь-який пейзаж. Вони служать надійним та красивим захистом і неодмінно будуть гордістю Вашої садиби.

Купити кришки на паркан у Києві та в Україні

У нашому магазині Ви можете купити кришки для паркану, ковпаки на стовпи та інші елементи від провідних європейських виробників з доставкою в Київ і по Україні. У випадку, якщо Ви вагаєтесь у виборі того чи іншого виробу, звертайтеся до фахівців нашої компанії, які нададуть вичерпну інформацію про питання, що цікавлять, нададуть професійну консультацію та допоможуть з вибором.