Про нас

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Компанія АрігонБуд - ТМ "Салон будівельної кераміки "Світ Цегли" - веде свою історію з 2005 року і по теперішній час стабільно та професійно здійснює поставки таких видів будівельних матеріалів, як клінкерна керамічна цегла, облицювальна цегла, фасадна плитка, клінкерна бруківка, керамічні блоки, кольорові розчини для кладки і багато іншого.

Компанія АрігонБуд протягом усієї своєї історії послідовно та осмислено напрацьовувала свою базу солідних, надійних постачальників. Методом проб і помилок, аналізуючи кожну поставку і кожен вид продукції, що поставляється, ми прийшли до співпраці з тими заводами та виробниками будівельних матеріалів, на яких можна, у прямому розумінні слова, ставити «Знак якості».

Тому на нашому сайті Ви не знайдете лише перелік логотипів виробників, як це пропонується на сайтах інших фірм. Всі представлені нами виробники знають АрігонБуд як свого регіонального представника чи дилера. Ми цим пишаємося, але водночас це накладає на нас велику відповідальність – гідно представляти інтереси того чи іншого заводу.

Так як Компанія АрігонБуд є прямим імпортером та офіційним представником усіх виробників, з якими має контракти, ми Вам пропонуємо перевірені часом будівельні матеріали за вигідними цінами з перших рук.

Для Вашої зручності ми відкрили новий сучасний, технічно оснащений виставковий зал, де представлені зразки багатьох видів продукції. Тут кваліфіковані та досвідчені менеджери проконсультують та допоможуть Вам підібрати матеріал на будь-який смак та бюджет. Наявність у нас власного складу дозволяє заощадити Ваш час на доставку та купувати будівельні матеріали як оптом, так і в роздріб.

Основні правила нашої роботи – індивідуальний підхід до кожного клієнта, чітке дотримання умов постачання та робота тільки з перевіреними постачальниками. Це підтримує високу репутацію фірми як серйозного і надійного партнера.