Фільтр
Знижка
Наявність
129.5 - 6982.27 грн. Ціна
- грн.
Країна
Виробник
Домінуючий колір
Поверхня
Розмір ДхШхТ, мм

Клінкерна бруківка виготовляється із натуральної глини. Різноманітність кольорів і відтінків досягається шляхом змішування різних типів глин із різних кар'єрів. Завдяки особливим типам глини та високій температурі, яка використовується при випаленні клінкерної бруківки і вдається отримати дуже міцний, стійкий до будь-яких впливів матеріал. Клінкерна бруківка не лише міцна, а й дуже гарна. Є величезна різноманітність видів клінкерної бруківки, що підрозділяється за кольорами, розмірами, формою, призначенням.

В інтернет-магазині СВІТ ЦЕГЛИ на вас чекає широкий асортимент – понад 80 видів клінкерної бруківки в чорних, сірих, коричневих, жовтих, бежевих, червоних та інших відтінках. Для свого магазину ми підбираємо плитку кращих виробників, як зарубіжних, так і вітчизняних - Feldhaus KlinkerMuhrPenter KlinkerКерамейя. Оформляйте замовлення на сайті або зателефонуйте нам - з радістю проконсультуємо, допоможемо вибрати, зробимо знижку з доставкою.
Переваги керамічної клінкерної бруківки

Доріжки, під'їзди, тераси, майданчики та сходи – це головні елементи, що сприяють зручному переміщенню ділянкою. Існує широка низка універсальних матеріалів для мощення. Основні вимоги до них – надійність, довговічність, архітектурна виразність. Всі ці якості успішно поєднує клінкерна бруківка.

Клінкерна бруківка або, як ще часто називають, тротуарна клінкерна бруківка виготовляється з чистої натуральної глини без домішок і добавок методом високотемпературного випалу.

При спіканні дорожньо-тротуарна цегла набуває високу міцність і свій остаточний колір, насичений і однорідний по всій товщині бруківки.

Клінкерна бруківка для мощення не вимагає додаткового догляду, він не піддається впливу навколишнього середовища, не вицвітає, не кришиться, не відбивається, практично не мажеться і не стирається, а у разі пошкодження бруківки бруківки можна просто перевернути, тому що він має 5 лицьових поверхонь. Цю робить ціну на клінкерну бруківку ще привабливішою.

З клінкерною бруківкою нескладно працювати, вона має класичну форму і природний зовнішній вигляд, тому ідеально виглядатиме в будь-якому екстер'єрі. Найчастіше, клінкерне покриття укладають на утрамбовану земляну основу та подушку з піску та щебеню. Для бруківки використовують спеціальний дренажний розчин, шви заповнюють фугою або модифікованим піском.

Рішення використати дорожній клінкер для присадибної території – це Ваш внесок у перспективу. Поклавши бруківку один раз, через довгі роки, милуючись її тим самим бездоганним зовнішнім виглядом, Ви лише похваліте себе за правильно зроблений вибір.

Виробники клінкерної бруківки та її ціна

Не всі виробники клінкерної бруківки пропонують однакові за ціною та якістю матеріали. Перш ніж купити клінкерну бруківку, пропонуємо вам познайомитись з найкращими представниками галузі, серед яких Керамейя, VANDERSANDEN, Feldhaus Klinker, Penter Klinker, MUHR.

Клінкерна бруківка VANDERSANDEN

Один з найбільших виробників керамічної цегли та бруківки бельгійська компанія VANDERSANDEN виробляє одну з найкращих у Європі клінкерних бруківок на своєму німецькому заводі у місті Оберлаузіц. Великий асортимент, перевірена довговічність, висока якість клінкерної керамічної бруківки цього виробника створили йому заслужену славу серед європейських виробників цього матеріалу.

Клінкерна бруківка Feldhaus Klinker

Німецька компанія Feldhaus Klinker розпочала виробництво бруківки у 1897 році, і з того часу залишається одним із лідерів галузі. Вона випускає бруківку в широкій кольоровій гамі, продукція бренду відрізняється довговічністю та екологічністю.

Клінкерна бруківка Penter Klinker

Ще один виробник бруківки клінкерної, продукцію якого високо оцінила Україна, це Penter Klinker. Німецький бренд пропонує понад два десятки моделей бруківки різних відтінків та товщини.

Де придбати клінкерну тротуарну плитку

Салон будівельної кераміки СВІТ КИРПИЧІ пропонує широкий вибір натуральної клінкерної бруківки. Ціна на неї залежить від виробника. В асортименті є клінкерна тротуарна плитка цеглина української, в тому числі компанії Керамейя, німецького та голландського виробництва всіх кольорів та відтінків, а наші фахівці допоможуть Вам з вибором, проконсультують з питань укладання та нададуть, при необхідності, бригаду для укладання бруківки.

Доставка клінкерної бруківки

Ми здійснюємо доставку клінкерної бруківки по Києву та області.

Незважаючи на те, що Київ є основним напрямком, клінкерна бруківка доставляється нашою компанією по всій Україні: Одеса, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Рівне, Миколаїв, Житомир, Полтава, Чернівці, Запоріжжя, Черкаси та інші області України.