Фільтр
Наявність
Виробник
Розмір ДхШхТ, мм

Вентиляційна коробочка виконує при будівництві кілька важливих завдань – забезпечує вентиляцію фасаду, допомагає знизити навантаження на фундамент та заощаджувати на цегляній кладці без зниження міцності конструкції.

В інтернет-магазині «Світ цегли» ви можете легко придбати відповідну вентиляційну коробочку – у нашому асортименті завжди є кілька видів коробочок у різних колірних рішеннях. Ми пропонуємо продукцію від бренду Habe. Зателефонуйте нам – зробимо розрахунок з доставкою по Україні та запропонуємо знижки.

Вентиляційні коробочки для цегли HABE (вентилятори фасаду)

Вентиляційні коробочки Останні два десятиліття в нашій країні стала завойовувати заслужені позиції ефективна конструкція зовнішньої стіни – тришарова стіна, для якої просто необхідно використовувати вентиляційні коробочки. Вона зводиться, як випливає з визначення, із трьох шарів:

  • внутрішній несучий шар, виконаний з будівельної цегли, керамічного блоку, газоблоку або, на крайній край, з бетону (бетонних блоків);
  • теплоізоляційний шар, розрахункова товщина;
  • зовнішній облицювальний шар з лицьової цегли.

Вентиляційні осушуючі коробочки для цегляної кладки

Вентиляційні коробочки (осушуючі) використовуються для кладки цегли в малоповерховому будівництві, що дозволяє насамперед зменшити товщину несучих (конструктивних) стін і, отже, знизити навантаження на фундамент. Це, своєю чергою, дозволяє забудовнику заощадити чималі кошти для цегляної кладки без зниження міцності споруди. Звичайно, все це вимагає проведення необхідних розшуків і розрахунків, що проводяться стандартно до початку будівництва.