Фільтр
Знижка
Наявність
66.3 - 203.32 грн. Ціна
- грн.
Країна
Виробник
Домінуючий колір
Поверхня
Розмір ДхШхТ, мм

Підвіконня – Невід'ємна дуже необхідна складова кожного вікна. Вікна без зовнішнього підвіконня виглядають не естетично та не закінчено. Якщо Ви зіткнулися з питанням обрамлення вікон, відповідь одна — це клінкерне підвіконня. Клінкерний керамічний відлив матеріал надійний та довговічний, його морозостійкість понад 1000 циклів. Він багато десятиліть виглядатиме як новий і справно виконуватиме свою функцію.

Головні переваги, які мають віконні керамічні підвіконня – це безшумне відведення води від віконного отвору і недопущення її скупчення і проникнення всередину приміщення через нещільність примикання віконної рами до стіни. Тому правильно змонтована клінкерна плитка для підвіконня має невеликий ухил (близько 5%) і злегка нависає над стіною. Такими властивостями мають керамічні підвіконня від King Klinker. Це готові елементи віконних відливів із крапельниками на внутрішній стороні. Вони виконані у різних розмірах, кольорах та видах поверхонь, які можна використовувати для будь-яких конструкцій вікон різної глибини.

Асортимент клінкерних підвіконь від King Klinker досить широкий: безліч кольорів та відтінків, матові, глянсові, глазуровані поверхні. Також різноманітна сфера застосування відливів із клінкеру. За їх допомогою можна оформити не тільки отвори вікон та балконів, а також пороги, різні архітектурні елементи та огорожі. Для монтажу клінкерних парапетів застосовуються якісні клейові суміші, такі як quick-mix, а для заповнення швів – кольорові шовні затирання.

Елегантні керамічні підвіконня гармонійні як на фасадах з керамічної цегли та клінкерної плитки, так і на будівлях з будь-яким оздобленням, будучи прекрасним доповненням до ідеального будинку.