Фільтр
Знижка
Наявність
180 - 2571.84 грн. Ціна
- грн.
Країна
Виробник
Домінуючий колір
Поверхня
Розмір ДхШхТ, мм

Завдяки високій міцності клінкерна плитка з успіхом використовується для облаштування підлог та сходів – вона здатна служити 30 і більше років. А естетичність плитки дозволяє застосовувати її у вирішенні будь-яких дизайнерських завдань.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете близько 200 різних варіантів клінкерної плитки для підлоги та сходів, яку можна використовувати як усередині, так і зовні приміщень. Ми пропонуємо клінкер від найкращих виробників Німеччини, Польщі, Іспанії. Доставка можлива по всій Україні. Телефонуйте - допоможемо з вибором, запропонуємо знижки, зробимо розрахунок з доставкою.

Клінкерні сходи – обличчя будь-якого будинку

Сходи в будинках, як правило, виготовляють із бетону або залізобетону та облицьовують міцним декоративним матеріалом, стійким до атмосферних опадів. Для зовнішньої та внутрішньої обробки сходових маршів великою популярністю користуються і чудово себе зарекомендували натуральні клінкерні сходи.

Керамічна плитка поєднує у собі давні традиції використання глини та нові будівельні технології. Таким же симбіозом науки і будівництва є і клінкерні сходи, що виготовляються тим самим способом. Їхня ціна повною мірою відповідає високій якості та естетичності. Для виробництва застосовується керамічна основа, яка поєднується з обпаленою глиною та барвниками. Готовою сумішшю заповнюють форми, щоб надати виробу необхідні стандартизовані розміри. Обпалюється клінкерна плитка на сходах у спеціальних печах під температурою 1250°C.

Клінкерна плитка сходів: Переваги та Характеристики

Клінкерні сходи виробництва відомих європейських виробників Gresmanc (Іспанія), Stroeher (Німеччина), King Klinker (Польща) виготовляються з екологічно чистої глини з подальшим випалом, що робить їх вкрай зносостійкими, міцними та стійкими до забруднення. Також клінкерний ступінь має мінімальне водопоглинання і високу морозостійкість. Поверхня виробів з клінкеру має оптимальний опір до ковзання. Термін служби клінкерних сходів від 30 років та вище.

Ще однією важливою перевагою, крім технічних характеристик, є величезний асортимент сходів за формою, кольором та поверхнею, що дозволяє їх використовувати для облицювання сходів та терас всередині та зовні будівель, не вибиваючись із загального стилістичного ансамблю. Виробники передбачають усі необхідні елементи для створення сходів: фронтальні та кутові сходи, плінтуси та підсхідники, різний декор. До кожної колекції сходів обов'язково є відповідна клінкерна плитка для підлоги, як для внутрішнього використання, так і для терас. З їх допомогою можна створювати сходи будь-яких форм та конструкцій.

Особливості клінкерних ступенів та ціна

Дуже важливо, щоб сходи з такого матеріалу, як клінкер, укладалися на підготовлену поверхню. Нею може бути бетонна стяжка, залізобетон або навіть метал, проте сама поверхня повинна бути чистою, сухою та обробленою ґрунтовкою, щоб позбутися будівельного пилу. Клінкерна плитка на сходи укладається таким чином, щоб товщина швів досягала щонайменше 5 мм. Щоб зміцнити матеріал на основі, можна використовувати клейовий розчин, який використовується для звичайної плитки. Але якщо клінкерні сходи укладатимуться на вулиці, тоді знадобиться спеціальний клей для зовнішніх робіт.

Важливі моменти при використанні цього матеріалу:

 • Звертайте увагу на вартість. Підозріла низька ціна на клінкер може свідчити про його низьку якість. Сьогодні існує ризик придбати підробку. Вибирайте лише перевірених продавців.
 • Зробивши підрахунок будматеріалів, збільште отриману цифру на 10%. Як показує практика, тут завжди потрібний певний запас.
 • Клінкерна плитка на сходи ніколи не буває зайвою. Збережіть її у разі ремонту.

Пропоновані в нашому салоні "СВІТ КИРПИЧІ" торгові марки клінкерних сходів мають репутацію надійних та довговічних, які відповідають найвищим споживчим запитам та вимогам.

Терасна плитка

Який господар не мріє про те, щоб його тераса була найкрасивішою в окрузі? Це місце створено для відпочинку та розслаблення, тому тут обов'язкові стильні та комфортні меблі, чистота та акуратність. Немаловажну роль у цьому відіграє і терасна плитка, адже вона створює основу естетичного вигляду. Один з найкращих варіантів покриття для підлоги - це клінкерна плитка для тераси. Вона чудово витримує будь-які погодні умови, справно слугує роками, витримуючи будь-які механічні навантаження.

Підлогова клінкерна плитка для терас

Підлогова клінкерна плитка має всі переваги, необхідні для якісного оздоблення вхідних груп, холів, балконів, кладеться на ганок і як оздоблення для терас, як усередині приміщення, так і зовні.

Як і будь-який інший будівельний матеріал, терасна плитка потребує певної технології укладання. Її кладуть або на стяжку, або на ґрунт. Це міцний та надійний матеріал, який відповідає всім вимогам до вуличних покриттів. А головне вона має чудовий зовнішній вигляд.

Характеристики плитки для підлоги для тераси:

Ви можете бути впевнені, що ганок з клінкерною плиткою для тераси довгі роки радуватиме вас своєю акуратністю та красою. Матеріал виготовляється з натуральної глини, обробленої під високою температурою і він не змінює своїх властивостей за жодних атмосферних умов. Така плитка для тераси – морозостійка: вона витримає і холод, і спеку, не дасть тріщин під впливом тиску або через перепад температур, не втратить свого кольору під сонячним світлом. І при цьому такий матеріал на ганку не потребує особливого догляду. Серед інших переваг, які має така плитка для тераси, можна виділити:

 • Висока міцність.
 • Мінімальне водопоглинання (до 2%).
 • Високий ступінь морозостійкості
 • Екологічність
 • Висока стійкість до забруднення
 • Естетичність
 • Низький коефіцієнт ковзання
 • Стійкість до стирання
 • Переваги терасної плитки

Колір та фактура плитки з клінкеру зумовлені природним складом глини, тому її поверхня стійка до вицвітання.

Клінкерна плитка торгових марок Gresmanc, Stroeher, King Klinker представлена широким асортиментом декоративних елементів, які дозволяють оригінально оформити покриття для підлоги, поєднувати його зі сходами і маршами, також виконаними з клінкеру. Оскільки цей вид підлогової кераміки є продуктом високої якості, його використовують для обробки об'єктів з високою прохідністю і підвищеним ступенем навантаження при експлуатації.

Підлоги, тераси, балкони та ганок з таким покриттям виглядають вишукано та надійно, стійкі до ковзання та зносу. Клінкерна плитка для терас в композиції з клінкерними сходами не дряпаються і не втрачають своїх характеристик, забезпечуючи надійне покриття на довгі роки.