Фільтр
Знижка
Наявність
6.25 - 3544.03 грн. Ціна
- грн.
Країна
Виробник
Домінуючий колір
Поверхня
Розмір ДхШхТ, мм

Цегла ручного формування дозволяє реалізувати найцікавіші дизайнерські рішення. Цегла при виробництві набуває унікальної, неповторної форми, відтінку кольору і текстури.

У нашому інтернет-магазині СВІТ КИРПИЧА ви можете познайомитися з асортиментом цегли ручного формування та зі зручністю зробити замовлення. Ми пропонуємо більше 190 видів цегли в різних відтінках з зістареною поверхнею, лофт або обробленою водою. Телефонуйте нам – ми раді запропонувати знижки та зробити підрахунок з доставкою.

Цегла під старовину

«Зліпив Бог із глини людини, у нього залишився шматочок.

"Чого ти хочеш?", - запитав він у людини.

"Щастя" - попросив той.

І Бог дав йому шматочок глини».

Глина – мабуть, найживіший природний матеріал. Вона несе у собі дух історії. З глини створюється світ довкола нас. Вона прекрасна тим, що з нею можна працювати руками, вона дуже піддатлива і пластична.

У давнину глина використовувалася як лікувальний матеріал, для письма, будівництва, з неї робили всілякі побутові предмети, посуд, іграшки, прикраси. Усі вироби просто сушили на сонці, потім навчилися спікати у вогні.

Все нове – це добре забуте старе. Таку ж історію пройшла і керамічна цегла. Щоб сформувати готовий брусок, його одним вірним рухом утрамбовували в дерев'яну форму. При цьому застосовувалася чимала сила, у хід йшли кулаки, п'яти, пізніше спеціальні лещата. Цегла так і називалася: підп'ятна, склизова, залежно від методу вдавлювання.

Глини брали "на око" із запасом, щоб маса трохи випирала з рамки, зайве зрізали, тим самим трамбуючи брусок. Після цього брусок витягали з форми, попередньо змочивши та посипавши піском, щоб не прилипав до форми, підсушували та спекали. Виходила дуже колоритна цегла, з характерними нерівностями і напливами.

Виготовлення цегли ручного формування

Сучасні виробники створили нову технологію ручного формування цегли з метою надати йому зістареного вигляду. Для такого виду цегли використовують спеціальну мулисту глину, яку видобувають у басейнах водойм. Шматки глини аналогічно вбиваються, тобто вкидаються в форму з невеликої висоти.

Перед цим шматок обволікається спеціальним мінеральним посипанням різних кольорів. У неї є кілька функцій: перш за все, для зручного вилучення обпаленої цеглини з форми, але враховуючи, що пісок спікається з поверхнею матеріалу і не обсипається, це використовують і для отримання цегли різного відтінку. Ще одну важливу роль посипка відіграє при транспортуванні - вона перешкоджає бою цегли, тому її повторно посипають при складуванні.

Особливістю цього виду фасадного матеріалу є його структура. Цегла ручного формування – це декоративна облицювальна кераміка з унікальними технічними характеристиками.

При всій своїй легкості та пористості, яка обумовлена методом виробництва, він має відмінні показники по міцності та морозостійкості. При правильній кладці, з використанням пластифікатора або спеціального розчину (напр. розчин кладки Quick-mix VK plus T для цегли з вологопоглинанням більше 10%), стіна простоїть століття. Тому доказом є історичні будівлі Старої Європи, які здебільшого зведені з цегли, зробленої руками сотню років тому.

Сучасним дизайнерам асортимент цегли, сформованої вручну, дає можливість втілити в життя найоригінальніші ідеї, якщо ще врахувати, що ціна на неї більш ніж доступна. Така цегла чудово поєднується з будь-якими матеріалами та декораціями, вона може акцентувати на собі увагу і виступати спокійним тлом для витонченого антуражу. Кожна цеглина являє собою невеликий витвір мистецтва, має свій унікальний малюнок і неповторний зовнішній вигляд.

Також цегла цього типу широко використовується в реставраційних роботах, так як нерівність граней, шорсткості, вм'ятини, посипка в точності імітують зістарену цеглу. Будинки, облицьовані цеглою ручного формування, виглядають дуже оригінально та затишно. Таку цеглу застосовують при оформленні будівель у всіляких стилях, крім того, стіна або її частина з цегли ручного формування завжди буде стильно виглядати і в будь-якому інтер'єрі.

На окрему увагу заслуговує плитка ручного формування. Якщо потрібно відремонтувати фасад або облицьовувати будинок, а зробити цеглиною можливості немає, найкращим виходом із ситуації буде використання плитки.

Де купити цеглу ручного формування

У салоні будівельної кераміки «Світ Цегли» Ви можете ознайомитися і купити більш ніж 300 видів фасадної цегли ручного формування, різноманітних кольорів і відтінків від борошнисто – білого до марганцево – чорного. Вибір кераміки ручного формування для Вашого фасаду принесе величезне задоволення, а широта асортименту та ціна задовольнить найвишуканіші запити.

Доставка цегли ручного формування

Доставка цегли по Києву та області наприклад, Біла Церква. Ми здійснюємо доставку по всій Україні: Київ, Одеса, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Рівне, Миколаїв, Житомир, Полтава, Чернівці, Запоріжжя, Черкаси та інші області України.