Фільтр
Знижка
Наявність
622 - 4021.92 грн. Ціна
- грн.
Країна
Виробник
Домінуючий колір
Поверхня
Призначення
Розмір ДхШхТ, мм
Клінкерна плитка під цеглу поєднує в собі естетичність кераміки та міцність клінкерної цегли, і вона чудово підходить як для повного облицювання офісних будівель та житлових будинків, так і їх елементів. Клінкерна плитка під цеглу значно знижує навантаження на фасад, тому, коли необхідно досягти саме цієї мети, плитка стає чудовою альтернативою облицювальній цегли.

На цій сторінці нашого інтернет-магазину ви можете познайомитися з асортиментом клінкерної плитки та вибрати найкращий для вас варіант – за ціною, кольором, текстурою, виробником. Ми пропонуємо лише найкращу клінкерну плитку від німецьких, польських виробників, таких як Feldhaus Klinker, King Klinker, Stroeher.

Яку купити клінкерну плитку?

Вся представлена клінкерна облицювальна плитка: німецька, українська, польська виробляється методом екструзії з високоякісних глин і не містить жодних хімічних добавок. Надалі матеріал сушиться та обпалюється, набираючи остаточної міцності та набуваючи запланованого зовнішнього вигляду.

Клінкерна плитка від Feldhaus Klinker (Німеччина)

Німецька надійність та якість, широкий вибір асортименту продукції та вікові традиції виробництва дозволяють компанії Feldhaus Klinker бути лідером на будівельному ринку багатьох країн. Компанія використовує лише перевірену очищену глину та постійно впроваджує нові технології у виробництво, що вже зараз дозволяє їй випускати продукцію у понад 45 колірних відтінках.