Фільтр
Знижка
Наявність
21.3 - 168.72 грн. Ціна
- грн.
Країна
Виробник
Домінуючий колір
Поверхня
Розмір ДхШхТ, мм

Клінкерна цегла – одна з найкрасивіших облицювальних матеріалів на будівельному ринку. Він підходить для створення фасадів, мощення доріжок, використання інтер'єрів.

У нашому інтернет-магазині ви можете познайомитися з асортиментом клінкерної цегли, яка пропонує понад 150 варіантів. Це цегла гладкою та текстурованою поверхнею, у відтінках червоного, коричневого, чорного, помаранчевого та цілого ряду інших кольорів. Для свого магазину ми підібрали лише найкращу клінкерну цеглу від європейських (Feldhaus Klinker, Vandersanden, Muhr, Nelissen) та українського виробника «Керамейя».

На нашому сайті ви зможете із зручністю зробити вибір та оформити замовлення. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Зателефонувавши, ви зможете отримати цікаві пропозиції зі знижкою зі складу та повний розрахунок з доставкою.

Клінкерна цегла або клінкер

Цегла — найдавніший штучний будівельний матеріал, відомий людству. Тисячі років відокремлюють нас від початку використання глини для виробництва будівельних матеріалів, особливо такого як клінкерна цегла.

Довгий час, як кладочний матеріал, використовувався цегла-сирець. Ім'я того, хто першим здогадався спікати глину для прискорення виробничого процесу та покращення якісних характеристик, не відоме. Проте застосування обпаленої кераміки значно покращило та здешевило будівництво. Матеріал став затребуваним за рахунок доступності сировини, відсутності необхідності в металі, довговічності будівель та їхньої архітектурної виразності.

Важливим ступенем у розвитку будівельної кераміки стала поява клінкеру на початку ХІХ століття у Голландії. Насамперед його використовували для мощення доріг, часто роздроблений після спікання в суцільну масу. Далі, клінкер стали формувати вручну, у вигляді окремої цегли і обпікали до повного спікання. Від високої температури клінкерна цегла «викручувала», з'являлися напливи, палиці та включення. Саме звідти пішла «мода» на античну, зістарену облицювальну цеглу.

Характеристики клінкерної облицювальної цегли

 Сьогодні, завдяки сучасним технологіям, з'явилася можливість виробляти керамічну клінкерну цеглу різноманітних форм, розмірів, кольорів та поверхонь. Такий асортимент дозволяє створювати різні архітектурні елементи, поєднувати відтінки та фактури. Фасадний клінкер набув великої популярності як у будівельників масштабних проектів, так і у власників приватних будинків.

Окрім оригінального зовнішнього вигляду, клінкер має відмінні технічні параметри. Механічні властивості, такі як міцність на стиск, на вигин, зносо- та стійкість до кольору ставлять його на найвищий якісний ступінь серед фасадних будматеріалів.

Якщо порівняти звичайну лицьову цеглу з клінкерною, насамперед звертають увагу на її технічні характеристики. Клінкер усередненої марки за міцністю, залежно від виробника, дорівнює М350; морозостійкість такого матеріалу перевищує 150 циклів, рівень водопоглинання клінкеру коливається не більше 2—5 %. Звичайна лицьова цегла має марку за міцністю М150 і морозостійкість в середньому 50 циклів. Клінкерна керамічна цегла відноситься до найбільш стійких фасадних будівельних матеріалів. Йому не страшні ні перепади температури, ні агресивне довкілля. Він стійко витримує тиск щоденних опадів, а постійні забруднення не в'їдаються в поверхню.

Так само важливою перевагою є його екологічна чистота, він виготовляється виключно із суміші глин з додаванням піску. Будинок, збудований з такого виду цегли, забезпечить надзвичайно комфортні умови, буде надійною родовою фортецею не одному поколінню.

Переваги клінкеру

Клінкер має дуже багато переваг у використанні, але основною перевагою є період його перебування в експлуатації. Завдяки особливостям виробництва, при яких вихідний матеріал запікається при температурі 1200 градусів, клінкерна цегла може бути в експлуатації понад сто років.

Широка різноманітність матеріалу, сприяє тому, що клінкерна цегла застосовується у всіх сферах будівництва. Великий вибір та відмінна міцність дозволяють застосовувати його для зведення стін, зовнішнього та внутрішнього облицювання, мощення вуличних майданчиків та тротуарів.

Ще одна дуже важлива перевага, заради якої варто купити клінкерну цеглу – це зовнішній вигляд. Особливості виробництва дозволяють зробити матеріал абсолютно будь-якої форми, зовнішньої текстури та кольору. Це дає можливість не обмежуватись стандартною архітектурою, а втілити будь-яку дизайнерську ідею. Тому клінкерна цегла в Україні (особливо Київ) набирає великої популярності, незважаючи на те, що ціна на неї більша ніж на звичайну.

Виробники клінкерної цегли

Сучасний український ринок клінкерної цегли представлений як вітчизняними виробниками, так і численними імпортними. Серед основних гравців на ринку слід виділити виробника клінкерної цегли Керамейя.

Клінкерна цегла Керамейя

У 2008 році ТОВ Керамейя — перше українське підприємство, орієнтоване виключно на випуск клінкеру – розпочало серійне виробництво української клінкерної цегли. Завод обладнаний найдовшою піччю у Європі – 212 метрів, потужність виробництва – 30 млн. шт./рік. Клінкер виробляється з урахуванням усіх європейських та вітчизняних вимог до цього будівельного матеріалу. Незважаючи на молодість підприємства, клінкерна цегла Керамейя своєю якістю та асортиментом завоювала абсолютну довіру клієнтів.

Попит та ціна на клінкерну цеглу на ринку

Попит базувався на вітчизняній облицювальній цеглині доти, доки не з'явилася і не почала широко поширюватися доступна інформація про переваги фасадної клінкерної цегли та бруківки. А роки присутності клінкеру на ринку зблизили ціни вітчизняного виробника та закордонного, що допомогло розширити коло бажаючих застосовувати цей матеріал для будівництва свого будинку. Тому ціна клінкерної цегли зіграла свою роль та розширила список потенційних користувачів цього матеріалу. Вибрати та купити фасадну цеглу, за підходящою ціною для споживачів, стало простіше.

Якщо ще кілька років тому незвичне для нашого ока різноманітність європейського матеріалу можна було зустріти лише на виставках та в інтер'єрі рідкісних елітних ресторанів, то зараз клінкерну цеглу виробництва Німеччини, Голландії, Бельгії, Польщі, можна купити без проблем і вона все частіше прикрашає фасади різних будівель : від державних установ до респектабельних котеджних містечок та окремих будинків.

Купити клінкерну цеглу в Україні

У нашому Салоні будівельної кераміки «Світ цегли» Ви зможете побачити, детально ознайомитись та купити продукцію наших надійних партнерів – концерну Керамейї (Україна) та інших виробників європейських виробників. У залі представлені зразки десятків видів клінкерної цегли, ціна на яку Вас приємно здивує. Наші фахівці додатково допоможуть Вам кваліфіковано підібрати та купити клінкерну цеглу, а також будь-які інші стінові та облицювальні матеріали (плитка, блоки), пластифікатор для розчину, спеціальну кольорову суміш кладки або шовний розчин, черепицю та інше. І ми візьмемо на себе всі турботи про доставку.

Клінкерна цегла з доставкою в Київ та по Україні

Ми здійснюємо доставку клінкеру по всій Україні: Київ, Одеса, Вінниця, Полтава, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Рівне, Миколаїв, Житомир, Полтава, Чернівці, Запоріжжя, Черкаси та інші області України.