Фільтр
Наявність
31.01 - 35.57 грн. Ціна
- грн.
Країна
Виробник
Розмір ДхШхТ, мм

Залежно від виду анкера цей будівельний елемент допомагає усунути розбіг по висоті елементів у стіні, підвищити міцність конструкції, жорсткість фіксації теплоізоляції.

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати анкер для цегляної кладки, БПА (у тому числі забивний) та анкер для газобетону. У нашому асортименті кілька десятків видів анкерів від таких виробників, як Bever (Німеччина) та «Гален». Залишайте замовлення на сайті або зателефонуйте нам. Доставка здійснюється зручним для вас способом по всій Україні.

Анкер BEVER забивний з фіксатором

Анкери BEVER застосовуються, якщо існує розбіг по висоті елементів застосованих при зведенні стін (наприклад, між рядами кладки несучих стін та кладки цегли облицювальної по вертикалі) і виникла необхідність значного відгинання анкерів. Також стінові анкери BEVER використовують, коли облицьовують фасад по вже існуючій стіні із повнотілих матеріалів.

Типи анкерів на сайті:

  • анкера для цегляної кладки, БПА (в т.ч. забивний);
  • анкер для газобетону.

Забивний анкер Гален йде в комплекті разом із спеціальним фіксатором. Фіксатори застосовуються для більш щільного та ефективного прилягання теплоізоляційного матеріалу до стіни, що несе. Крім цього, застосування фіксаторів оберігає від осідання конденсату, що особливо важливо при застосуванні мінеральної вати.

Гнучкий зв'язок гален та анкера для цегляної кладки

Гнучкий зв'язок Гален з базальтопластика, анкера для цегли, є неметалічний стрижень з композитного матеріалу на основі базальтових волокон та органічного сполучного, з виконаними на поверхні спіральними ребрами. БПА для цегляної кладки дозволяє підвищити міцність конструкцій, забезпечуючи жорстку фіксацію цегляної стіни, що несе, з теплоізоляційними і фасадними матеріалами.

Купити анкер можна в таких розмірів:

  • 20 см (200 мм);
  • 25 см (250 мм);
  • 30 см (300мм).

Анкера для газобетону та базальтопластиковий гнучкий зв'язок

Анкери для газобетонуБазальтопластикові анкери для газобетону являють собою стрижні круглого перерізу діаметром 6 мм з формованим гвинтовим анкером на кінці. Піщане покриття забезпечує кращу адгезію до розчину кладки.

Базальтопластиковий анкер (гнучкі зв'язки) діаметром 6 мм призначені для з'єднання облицювальної цеглини до внутрішньої стіни з газобетону.