Процес установки починається з вирівнювання стяжки під основу димоходу та встановлення гідроізоляції. Робиться виріз під конденсатовідведення на блоці. Стандартні керамічні елементи слід підігнати під задані розміри. Розмічаємо керамічні частини та відпилюємо зайве за допомогою кутової шліфувальної машини.
Процес установки починається з вирівнювання стяжки під основу димоходу та встановлення гідроізоляції. Робиться виріз під конденсатовідведення на блоці. Стандартні керамічні елементи слід підігнати під задані розміри. Розмічаємо керамічні частини та відпилюємо зайве за допомогою кутової шліфувальної машини. Встановлюємо перший бетонний блок на заздалегідь підготовлену основу. Обов'язково виконуйте контроль рівнем. По центру бетонного короба поміщаємо попередньо підрізану за потрібними нам розмірами збірку конденсату.
Акуратно наносимо розчин на кромки бетонного кожуха. Встановлюємо бетонні блоки, що обрізають за вимірами. Наносимо герметик на збірку конденсату. Далі поміщаємо трійник, обмотаний ізоляційним матом, усередину бетонного блоку. Продовжуємо обережно наносити розчин. Необхідно захистити збірку конденсату спеціальним захисним каменем.
Наступну бетонну секцію, з раніше випиляною нішою, монтуємо на конструкцію. Далі слідує керамічна частина димаря – трійник для підключення споживача. Не забуваймо наносити герметик на шви.
Монтуємо 4-й блок, також із раніше прорізаним отвором. У нього вставляємо трійник для підключення споживача, обмотаний в ізоляційний мат. Ретельно намазуємо новий шар розчину на облямівку блоку і встановлюємо чергову секцію. Перед нанесенням герметика внутрішню поверхню муфти потрібно протерти вологою губкою.
Попереду два наступні бетонні блоки без спеціальних вирізів. Трійник для підключення закриваємо передньою пластиною. Приблизно у 7-й секції розміщуємо заслінку. Для цього треба спершу зробити надріз у блоці.
Встановлюємо мінеритовий короб, заповнений базальтовою ватою, в підстельову зону. Виводимо остаточно всі секції до верху, щоб розпочати роботи з монтажу фінальної частини.
Далі рухаємося на дах. Виступаюча частина має становити близько метра. Блоки встановлюються на розчин. У спеціальні отвори по краях монтуватиметься арматура. Висота кожного фінального блоку становить приблизно 7 см. Викладаємо, наприклад, 14 таких штук та вставляємо захисний мат. Потім вставляємо керамічну трубу, попередньо нанісши герметик. Роботи обов'язково контролюємо рівень.
На останній бетонний кожух наносимо розчин і приступаємо до встановлення по центру металевого покривного листа з прохідними прольотами. На нього одягаємо покривну плиту. У наскрізні отвори плити простягаємо металеві армуючі шпильки, для встановлення «парасольки».
Поміщаємо останню частину керамічної труби та щільно насаджуємо конус. Залишаються роботи з закладення проходів даху: кладемо мінеритовий короб, за допомогою базальтової вати зашпаровуємо отвори і закриваємо стрічкою для примикання.
Встановлення керамічної труби не надто трудомісткий процес. Ви цілком самостійно зможете впоратися із цим завданням.