Кожен вид загородження повинен мати проект, виконаний архітектором. Повністю пов'язаний і стабілізований фундамент необхідно оберігати шляхом виготовлення горизонтальної та вертикальної ізоляції, що запобігає надходженню води з ґрунту. Поверхня для ізоляції має бути ретельно очищена, рівна та суха. Горизонтальну поверхню фундаменту необхідно загрунтувати емульсією грунтовки Quick mix-BGR або зимовою емульсією Quick mix-BSG. Відповідно, ізоляцію можемо виконати з бітумних ущільнювальних поверхонь Quick mix. Дії, пов'язані з виконанням ізоляційних робіт, необхідно проводити відповідно до вказівок, що знаходяться в технічних картах продуктів Quick mix.
Перед початком укладання клінкерної цегли, на протилежних сторонах вкладеного відрізка, необхідно стійко закріпити два вертикальні бруски. Далі слід розміряти рівні шарів і розтягнути з-поміж них мотузку. Яка також визначатиме зовнішню сторону стіни. Для позначення рівня категорично не використовують арматуру та планки. Для укладання клінкеру знадобиться емульсоїд Quick mix з трасом Tubag (розрахований на різне водопоглинання). Важливо відзначити, що розчини в такому вигляді робіт повинні підбиратися вкрай правильно. Обов'язково дотримуйтесь рекомендацій виробника щодо кількості додавання води. Не можна допускати контакту готового розчину з водою, інакше це спричинить зміни кольору. Суміш потрібно старанно перемішати за допомогою спеціального дриля до стану однорідної маси.
Цегла для забору укладається на сухий шар, щоб правильно розмітити шви, і розрахувати кількість. Перший шов знизу – стартовий. Усі відхилення від рівня мають бути вирівняні за допомогою нього. Далі укладаємо цеглу і притискаємо її щодо заставленої висоти. Після притискання надлишок виступаючого розчину слід зібрати лопаткою. Розчин наносимо лопаткою по всій площині огорожі, на основу і короткий бік клінкеру, званий тичковим. Ретельно нанесіть на вертикальний та горизонтальний відрізок. Це дасть змогу здійснити повношовну кладку в один етап. Наступні ряди треба укладати згідно з рівнем, який позначений мотузкою.
Неприпустима кладка під час дощу. Після завершення кожного етапу готові елементи огородження слід захистити від впливу атмосферних опадів. Інакше на готовій огорожі можуть з'явитися плями. На стовпчики, на відстань, виготовлені, наприклад, з дерев'яних рейок, можемо розмістити плівку або козирок. Це захистить від дощу та опадів, спричинених технологічною вологою від викладеної конструкції.
Цегляну стінку спочатку викладаємо "на суху". Щоб намітити наступне укладання цегли. Якщо фундамент правильно спроектований та заготовлений, не потрібна буде підрізування. При кладці завжди беріть бруски з кількох палет одночасно. Зберігання цегли повинно бути в місці, де виключено забруднення та надходження води із ґрунту. Усі клінкерні матеріали повинні бути сухими та незамерзлими.
До обробки швів приступаємо після затвердіння розчину. Але рекомендується спершу перевірити, чи він остаточно до цього готовий, приклавши палець. Далі виконується повне, напівкругле затирання швів, за допомогою кельми, надаючи шву відповідний профіль. Роботи під час затирання необхідно виконувати своєчасно. Забороняється використовувати проточну воду для миття огорожі, оскільки це призведе до появи плям та солі. Гарантовано зміниться відтінок швів та вплине на стійкість до атмосферних явищ. Після закінчення процесу затирання висохлі залишки прибрати начисто за допомогою щітки.
Пам'ятайте, що наповнення стовпчиків передбачається після того, як розчин затвердіє між цеглою. Забороняється заливати стовпчики, якщо суміш рідка. Приготовлений склад повинен бути напівсухим і нагадувати суміш мокрої грунту. Після засипання стовпчика слід утрамбувати за допомогою рейки або довгої рукоятки. Для наповнення стовпчиків рекомендуємо вдатися до цементного емульсоїду Quick mix з додаванням трасу Tubag.
Монтаж покрівельних ковпаків для огорожі здійснюється тільки після повного зв'язування та затвердіння розчину, включаючи той, що призначений для основи стовпчиків. Для приклеювання ковпаків слід застосувати спеціальний клей Quick mix FX 500 Klinkier з технологією трасу, що захищає клінкер від появи плями та втрати кольору. Це еластичний, морозостійкий емульсоїд підвищеної стійкості від зривання.
Щоб з'єднання керамічного елемента з огородженням було міцним, рекомендується користуватися комбінованим шляхом нанесення клею на горизонтальній частині огородження і тонкого шпаклювального шару на нижню частину ковпака. Забороняється наповнювати розчином всю внутрішню поверхню клин. Далі слід притиснути елемент.
Якщо ви вирішили обробити декоративними елементами огорожі, то можете скористатися клінкерними формами. Їх монтують за принципом кладки цегли, тобто на шов. Заповнення швів між клінкерними формами може проводитися за допомогою емульсоїда Quick mix V.O.R.
Після завершення роботи необхідно захистити готові елементи протягом не менше 28 днів. Накривши захисною плівкою або брезентом, треба забезпечити вільний доступ повітря та не допустити намокання чи конденсації. Виключено накриття всіх цегляних конструкцій щільно прилеглими плівками типу стрейч. Щоб уберегти паркан від зайвого нагрівання та попадання прямих сонячних променів, його потрібно накрити фасадною сіткою. Для того, щоб зовнішнє середовище не руйнувало конструкцію, рекомендуємо відразу такий елемент, як кришка на паркан.